شما اینجا هستید://مجمع انتخابات ریاست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام عبدالمهدی نصیرزاده را به عنوان رئیس چهار سال آینده این فدراسیون انتخاب کرد.

مجمع انتخابات ریاست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام عبدالمهدی نصیرزاده را به عنوان رئیس چهار سال آینده این فدراسیون انتخاب کرد.

1399/10/15 17:50:00
603e2802 c288 4df8 8ac1 d2bf7e83fdda - مجمع انتخابات ریاست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام عبدالمهدی نصیرزاده را به عنوان رئیس چهار سال آینده این فدراسیون انتخاب کرد.


به گزارش خبرنگار مهر، مجمع انتخاباتی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام صبح امروز شنبه با حضور مهدی علی‌نژاد معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در محل آکادمی ملی المپیک برگزار شد و طی آن عبدالمهدی نصیرزاده به عنوان رئیس آینده این فدراسیون انتخاب شد.

‌عبدالمهدی نصیرزاده، حسین یارمحمدیان و کاوه درودی سه نامزد نشستن روی صندلی ریاست این فدراسیون بودند که در پایان رای گیری از اعضای مجمع عبدالمهدی نصیرزاده با کسب ۲۸ رای از مجموع ۴۳ رای به عنوان رییس جدید این فدراسیون انتخاب شد.

حسین یارمحمدیان نیز ۱۵ رای به دست آورد و کاوه درودی نیز موفق نشد رایی بدست بیاورد.

حسین اخلاقی، کمال جوانمرد، کاوه درودی، منصور عبدی، محمدرضا کاظمی آشتیانی، سید رضا میرابوطالبی، عبدالمهدی نصیرزاده و حسین یارمحمدیان هشت کاندیدای انتخابات بدنسازی بودند که پیش از آغاز انتخابات، حسین اخلاقی، کمال جوانمرد، محمدرضا کاظمی آشتیانی، سیدرضا میرابوطالبی و منصور عبدی از حضور در انتخابات انصراف دادند تا در نهایت انتخابات میان ۳ کاندیدا برگزار شود.