معرفی بهترین ها

شما اینجا هستید:/معرفی بهترین ها
معرفی بهترین ها1399/9/21 18:17:09

معرفی بهترین اساتید

معرفی بهترین اساتید

اساتید ویژه

ایمانزاده - معرفی بهترین ها

ایمان کمالزاده

استاد ایمان کمالزاده از ورزشکاران خوب، جوان و پر انرژی در بدنسازی ، فیتنس و کتل بل و کیک بوکسینگ می باشد. ایشان دارای سوابق ارزشمندی است و از قهرمانان بزرگ باشگاه البرز در منطقه تجریش تهران می باشد.

بیشتر بخوانید »
توحیدی - معرفی بهترین ها

درگذشت محمدآقا توحیدی بنیانگذار موی تای ایران 1400/1/1

بی شک یکی از رزمیکاران پر افتخار ورزش رزمی کشور را می توان دانست، جنگجویی نترس ، مردی پاک دل و صادق و بی ریا. عاشق ورزشهای رزمی رینگی و با سوابق بسیار درخشان که پس از سالها زحمت و افتخار بر اثر بیماری غریبانه در گذشت.

بیشتر بخوانید »
WhatsApp Image 2020 12 09 at 07.32.58 1024x594 - معرفی بهترین ها

پوران محمدیان افضل

سرکار خانم استاد افضل یکی از افتخارات جامعه بانوان کشور است، ایشان پس از گذشت سن قهرمانی ورزش را به صورت حرفه ای و جدی شروع کرد، در ابتدا به دلیل ازدیای قوای بدنی جهت کار روزانه اصلی و شغل مقدس پرستاری، اما سپس ورزش کیک بوکسینگ برای ایشان به یک هدف و عشق بزرگ تبدیل شد و سبب شد تا کنون افتخارات متعددی را کسب نماید

بیشتر بخوانید »
علیرضا طائف - معرفی بهترین ها

ایلیار طائف تبریزی

اگر علاقمند ورزش کیوکوشین و سبک های نیمه کنترلی هستید، و یا مایلید ورزشهایی را تجربه کنید که هم بدنسازی بسیار قوی داشته و هم آسیب مستقیم به صورت نمی رساند،استاد طائف را به شما پیشنهاد می کنیم در کلاس ایشان یک تمرین بدنسازی سنتی و تخصصی رزمی را در آمیخته با دانش روز تجربه خواهید کرد.

بیشتر بخوانید »
معرفی بهترین اساتید

اساتید عادی